20:30 | Вечерна прожекция | Рибарско селище карантината

Sleepless/Repeat until death

SIL VAN DER WOERD, JORIK DOZY

Documentary|Mongolia|13:00

The Seahorse Trainer

Ricardo Bonisoli, Babak Bina

Fiction|Canada|12:39

Pile

Toberg / Toby Auberg

Animation|UK|03:22

Shiny Happy People

Mathilde Petit

Fiction|France|20:00

Dejeuner sur l’herbe

Jules Bourges, Jocelyn Charles, Nathan Harbonn viaud, Pierre Rougemont

Animation|France|07:30

Ali

Rain Kencana

Fiction|Germany|13:29

O.I.

N'cee van Heerden

Fiction|Canada|18:00

The Blue Cape

ALEJANDRA LÓPEZ

Fiction|Puerto Rico|05:00

Calvary

LLUÍS MARGARIT

Fiction|Spain|12:00

20:30 | Вечерна прожекция | Рибарско селище карантината

A Moment of Love

Julian Rachev

Fiction|Bulgaria|29:44

The Traffic Separating Device

Johan Palmgren

Documentary|Sweden|15:00

Monachopsis

Kim Aleksander Strandli

Animation|Denmark|03:37

Sticker

Georgi M. Unkovski

Fiction|Macedonia|18:45

Flick Flock

DANIELA GODEL

Animation|France|02:00

Somewhere to us

Alvin Ling

Fiction|Singapore|08:00

Animals

Tue Sanggaard

Animation|France|06:33

Gone

Joan Bentosela

Fiction|France|13:33

Guy proposes to his girlfriend on a mountain

Bernhard Wenger

Fiction|Austria|13:00

20:30 | Вечерна прожекция | Рибарско селище карантината

Trampoline

Petya Ivanova

Fiction|Bulgaria|24:00

A Fair Deal

Garry Savenkov

Fiction|Germany|08:07

Mermaid Island

LEONEL GONZÁLEZ

Fiction|Venezuela|15:00

Archipaper

RAFAL BARNAS

Animation|Poland|04:00

Even the unusal must have limits

Tobias Sauer

Experimental|Germany|09:35

Milk

Samiramis Kia

Fiction|Canada|12:30

Game

Dusica Ivetic

Experimental|Montenegro|06:06

Bodyman

Ryan R. Browne, Nick Ciffone

Fiction|USA|10:00

Movements

Dahee Jeong

Animation|South Korea|10:15

20:30 | Вечерна прожекция | Рибарско селище карантината

Eternity

Anna Sobolevska

Fiction|Ukraine|23:49

Stardust

Antonio Andrisani

Fiction|Italy|14:40

Freeze Frame

Soetkin Verstegen

Animation|Belgium|05:00

Polaroids. The Warehouse of Memory

JOSU VENERO

Documentary|Spain|14:00

Sh’hab

Amal Al-Muftah

Fiction|Quatar|13:00

The Divine Way

Ilaria Di Carlo

Experimental|Germany|05:00

Carving in Memory

Rubén Seca

Documentary |Spain|14:00

Bills Included

JAVIER MACIPE

Fiction|Italy|19:00

20:30 | Вечерна прожекция | Рибарско селище карантината

Nimic

Yorgos Lanthimos

Fiction|Germany/UK/USA|11:36

Cover Up

Marie-Amélie Steul

Fiction|Germany|13:32

Best Actress

SADRAK ZMORK

Fiction|Spain|08:00

Inanimate

Lucia Bulgheroni

Animation|UK|08:40

The Choice

Giuseppe Alessio Nuzzo

Fiction|Italy|13:00

Blue Matter

Andrea Gatopoulos

Fiction|Italy|14:59

Spoon

Victor Velasco

Fiction|USA|14:35

Osama Bin Hiding

Jon Stanford, James Moore

Fiction|UK|22:10